Kochani Zamawiający!

Zamówienie można złożyć zarówno poprzez formularz na stronie, jak mailowo, przesyłając wszystkie potrzebne informacje. Zamówienie musi zawierać: dane zamawiającego, tekst zaproszenia/zawiadomienia obejmujący wszystkie dane uroczystości, opcjonalnie motto. Tekst można wybrać na stronie Agasi i uzupełnić go właściwymi danymi lub przygotować własną wersję. Całość należy przesłać w treści wiadomości lub załączniku tekstowym. Należy podać wybraną czcionkę oraz wszelkie informacje o Państwa oczekiwaniach i dodatkowych załącznikach takich jak: "praktyczne wierszyki", mapka itp.

Proszę o wpisanie informacji na temat personalizacji. Jeśli zamawiają Państwo zaproszenia personalizowane (za dopłatą), proszę o przesłanie odpowiednio odmienionej listy gości, bez numeracji i innych zabiegów edycyjnych. W jednej linii mają się znaleźć nazwiska na jedno zaproszenie.

Personalizacja standardowa + 0,30 zł. /1 karnet

Personalizacja przy grafice wewnątrz zaproszenia + 0,60 zł. /1 karnet

Po otrzymaniu wszystkich wytycznych przygotuję tekst na docelowym formacie z wybraną czcionką i prześlę do zamawiającego w formie PDF, celem bardzo dokładnego sprawdzenia poprawności pod wszystkimi względami. Należy zwrócić uwagę na wszytkie aspekty poprawności: pisownię, estetykę, czytelność itd.

Pracownia nie ponosi odpowiedzialności za czytelność czcionki itp. Plik pdf przygotowany jest w celu umożliwienia oceny poprawności i czytelności tekstu.

Sugeruję sprawdzanie pdf na wydruku i skorzystanie z pomocy osób niezaangażowanych w przygotowania do slubu.

Przygotowanie składu tekstu z jedną wybraną czcionką jest nieodpłatne. Przygotowanie każdej kolejnej wersji czcionki to dodatkowy koszt za skład 5 zł.

Przesłany tekst powinien być przemyślany pod względem treści i sprawdzony pod kątem wszelkich błędów. Zamawiający może jednokrotnie nieodpłatnie wprowadzić drobne poprawki do tekstu (literówki, interpunkcja). Po każdej kolejnej poprawce wymagajacej naszej pracy zostanie doliczona dopłata za skład w wysokości minimum 5 zł.

Większe zmiany edycyjne, są płatne za każdym razem.

Po zatwierdzeniu tekstu do druku, tekst zostanie wydrukowany w niezmienionej formie.

Dopłaty. W przypadku zamówień poniżej 10 szt. oraz dodruków naliczane są indywidualnie kalkulowane dopłaty (uzależnione od skomplikowania zamówienia, najczęściej cena x 1,5 + opłata za skład 5 zł.). Jeśli Wasze zamówienie zawiera różne opcje tekstu, do wersji poniżej 10 szt. doliczona zostanie dopłata 5 zł. za skład.

W przypadku wątpliwości chętnie odpowiem na Wasze pytania,

pozdrawiam Agnieszka

Bardzo ważne! Proszę nie dokonywać płatności przed wystawieniem faktury! Dziękuję